אז מה זה Unicas?!

גרטל שיינר, 01.02.2018
אנחנו חברת פרימיום קטנה, בעיקר B2B אבל לא רק, שמזקקת מהרעיון הראשוני שלך לאירוע את מיטב התוכן והקריאייטיב עבור הארגון שלך והצמיחה שלו. הדגש באוניק'ס חורג מהצרכים המיידים ומבקש לקדם רעיון, אג'נדה וחוויה כמנוע צמיחה ונכס כלכלי עתידי עבור הארגון, כך שהפרויקטים שלנו מטופלים ביסודיות וממגוון היבטים שונים ומשלימים.
איך אנחנו עושות את זה?

אנחנו מנהלות את הפרויקט מא' עד ת': בתהליך קדם-הפקה מוקפד אנחנו מפתחות את תוכן האירוע לפרטיו בשילוב אסטרטגי של ערכי החברה. בשלב השני, אנחנו מניעות את האירוע בגישה אוצרותית ובין-תחומית, כך שיתורגם לאירוע קריאייטיב חווייתי שמחזק את אופי הארגון העומד מאחוריו. אנחנו מנהלות את התקציב, מעצבות את כל המפרטים בצורה מדוקדקת, משלבות גישה רב-תחומית וקריאטיבית, מתנהלות מול מגוון ספקים מובילים, ומקדמות את המטרות העסקיות של הארגון באמצעות האירוע.

מה למשל?

אלינו פונים על-פי רוב ארגונים לצורך אירועים עסקיים, בין היתר אירועי משפחות, אירועים שיווקיים, אירועי רווחה, כנסים ותערוכות. אבל הגישה שלנו תמיד מתחברת לאסטרטגיה של האירגון או מזמין האירוע.

 ולמה "Unicas"? 

הגישה שלנו לתחום וההבנה שלנו בו, כאמור, שונה, ייחודית, וחורגת בנוף המקומי. אנחנו לא עוסקות רק בהפקה ובעיצוב, אלא מייצרות ומפתחות חיבור עמוק בין הפרויקט לערכי הארגון, ופועלות בתחומים שונים ומשלימים במטרה לשקף ולמנף אותם לפני, במהלך ואחרי האירוע שאנחנו מובילות. באוניק'ס, תוצר "יפה" או "מוצלח" הוא בגדר הנחת היסוד, ולא בו אנחנו מסתפקות. מעבר לטיפול האסתטי-עיצובי, אנחנו פורצות את גבולות הנראה לעין ומחדדות מחדש פינות מעוגלות כדי לנצל כל פרט והיבט לטובת הקמת אירוע שיהיה לא רק יפה, אלא יטביע חותם חווייתי ויחזק את זהות המותג.

 

    עקבו אחרינו, אחרת איך נכיר ?
טל שפיגל
על המחברת:
גרטל שיינר היא בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית ובוגרת החוג למוזיאולוגיה של אוניברסיטת ת"א. גרטל חוקרת ויוצרת רב תחומית המשלבת פרספקטיבות אוצרות, פתרונות הפקות ייחודיות והבנה מעמיקה של מגמות אירוח. היא מקדמת תרבות גסטרונומית וחדשנות עיצובית בפרויקטים שיווקיים אסטרטגיים חווייתיים של מותגים וארגונים.
 
 

מאמרים נוספים

מה זה אוניקס
על איך אנחנו עושים את זה ולמה

 להמשך קריאה <<
על קצה הלשון
כשהשיווק פגש את קולינריה

 להמשך קריאה <<
לא בורחות מאף אחד
על חדרי בריחה וחווית משתמש

 להמשך קריאה <<
UP

לעוד עדכונים חמים

Copyright © 2020 UNICAS PRODUCTIONS, All rights reserved.
דברו איתנו:
0542221006
0525642429
כתובתינו :
הראשונים 58, בני עטרות
ת.ד 123
 
    עקבו אחרינו, אחרת איך נכיר ?