היי, זה הבלוג שלנו
כאן תוכלו למצוא כתבות ומאמרים בתחומי העיצוב, שיווק, מיתוג מעסיקים, אומנות ועיצוב וכל מה שקרוב לליבנו ומשפיע על הדרך בה אנו יוצרים אירועים וחוויות.
על ההבדל בין קונספט אירוע לתמה
קונספט אירוע זה אחד המונחים הרחבים והמבלבלים בתחום של שיווק חווייתי, ואפשר למצוא אותו גם בענפים אחרים, כמו קריאייטיב, אירועים, עיצוב גרפי, כתיבה, הפקות תוכן, ועוד. קונספט זה הקשר הרעיוני שבין עיצוב, מסר וקהל. קונספט הוא הרעיון עליו תתבסס פעילות שיווק וצורת התקשורת שלו לקהל היעד.
זמן קריאה: 2 דק' //  להמשך קריאה 
אתם בוודאי זוכרים את המנה הכי טובה שאכלתם, מה זה היה? איפה? וכמובן עם מי חלקתם את הרגע !  כי חוויות גסטרונומיות מרגשות אותנו, נצרבות ו"מצולחתות" בתודעה שלנו. אוכל ושתייה, הם מקור להנאה ויצירתיות. איכות חומרי הגלם, שיטות הבישול, הכלים וצורת ההגשה הם אמצעים מדהימים ליצירה וביטוי עצמי. החוויה הזו מקבלת עומק נוסף באירועים קולינריים שהם דרך מרתקת וכיפית להתגבש לקהילה, לחדש ולרגש.
יצאנו להפיק. לחקור ולטעום ! 
זמן קריאה: 2.5 דק' //  להמשך קריאה 
5 לוקיישנים שלא רואים ממטר סושייל דיסטנסינג
איזו תקופה מאתגרת אומרים כולם, יחד עם האתגר מגיעות הזדמנויות נהדרות לחשוב מחוץ לקופסא אך בתוך כללי בטיחות הבריאות של כולם. יצאנו לסיעור מוחות וסיור לוקיישנים מצפון לדרום, במטרה למצוא את חמשת המקומות ו\או הפורמטים המעניינים והרלוונטים לתקופה הזו. כי הקיץ כבר פה והשנה הוא חייב להיות בלתי נשכח.  

זמן קריאה: 2.5 דק' // להמשך קריאה 
לא בורחות לשום מקום // הייטק באופליין וחדרי בריחה
בין אם זומבים או ערפדים, בסגנון הארי פוטר או שרלוק הולמס, פיצוח חידה, שאלון טריוויה או מציאת פריט חבוי או דלת נסתרת, ועכשיו גם אוטובוס של Google שמסתובב לו ברחבי הארץ. נראה שאפשר אולי לברוח מהחדר, אבל אי אפשר לברוח מהתופעה!
זמן קריאה: 5 דק' // להמשך קריאה
מה זה אוניקס
פרוייקט חדר המדרגות
אנחנו חברת פרימיום קטנה, בעיקר B2B אבל לא רק, שמזקקת מהרעיון הראשוני שלך לאירוע את מיטב התוכן והקריאייטיב עבור הארגון שלך והצמיחה שלו. הדגש באוניק'ס חורג מהצרכים המיידים ומבקש לקדם רעיון, אג'נדה וחוויה כמנוע צמיחה ונכס כלכלי עתידי עבור הארגון, כך שהפרויקטים שלנו מטופלים ביסודיות וממגוון היבטים שונים ומשלימים.
להמשך קריאה
אז נתקלנו בכותרת "קהילת השכנים כראי לחברה מנוכרת" בזמן שיטוט בYOROKOBU ולגמרי נפלנו בקליק בייט. היינו חייבות להבין איך קהילה, שכנים וניכור דרים יחד תחת אותה הכותרת. ובגלל שכל-כך שמחנו לקרוא, אנחנו שמחות גם לשתף אתכם גרסה מתומצתת ומתורגמת ולהרים את הכפפה המקומית.

להמשך קריאה
עקבו אחרינו, אחרת איך נכיר ?

פרוייקטים נוספים

ועידת האדריכלים 2019
קליל, טמבור ואבן קיסר מציגים את הטרנדים הלוהטים במיצג אינטגרלי

>> לחצו למעבר לפרוייקט
NESPRESSO 
ביתן נספרסו בקונספט קיימות
כנס תחזיות של כלכליסט

לחצו למעבר לפרוייקט<<
חברת Technogym
השקת פורמטי אימון ללקוחות נבחרים

>> להמשך קריאה
UP

לעוד עדכונים חמים

Copyright © 2020 UNICAS PRODUCTIONS, All rights reserved.
דברו איתנו:
0542221006
0525642429
כתובתינו :
הראשונים 58, בני עטרות
ת.ד 123
 
    עקבו אחרינו, אחרת איך נכיר ?