חתונה עם תערוכת צילומים

כשאדריכלים מתחתנים

קסטיאל, תל אביב

\\

מטרות ואסטרטגיה

איך יוצרים חתונה לזוג אדריכלים שהם גם צלמים מוכשרים? יוצרים קונספט של תערוכה בתוך חתונה! אצל דן ועדי שום דבר הוא לא כמו כולם, מעבר להפקת החתונה, רצינו שהאורחים יכירו את הצדדים הנוספים של הזוג המיוחד הזה ויכנסו עוד טיפה לתוך העולם שלהם מתוך זווית מאוד ייחודית של עבודות הצילום המרתקות שלהם. כך הפכנו את חלל המבואה לאירוע לגלריה שוקקת ומרגשת של עבודות הצילום הנהדרות שלהם. מתוך מאות התמונות שהם צילמו במשך 10 שנים אצרנו וליקטנו את מיטב הצילומים, שהפכו את האירוע החגיגי לנקודת ציון בעלת משמעות כפולה.

122d04b6-f074-43b9-9658-687d7697e9da

החלק שלנו בחוויה

הפקה// ייעוץ// ניהול קרייאטיבי

\\

עיצוב

בשמלה לבנה של המעצב Viktor&Rolf נכנסה עדי לגן של האירועים קסטיאל, פנינה ירוקה בלב האורבניות התל אביבית, את המבואה הלבשנו בשולחן עץ מאורך מלא שיק וסטיילינג שבסוף הערב הפך לשולחן קינוחים מרהיב עם עוגת קומות יפייפיה שהשתלבה באופן מופתי בשולחן העץ.  לאחר הביקור בתערוכה, נהנו האורחים מקוקטייל קצר ולאחריו ארוחת ערב במגוון מקומות ישיבה אלטרנטייביים. החופה נערכה ברחוב עצמו עם וידאו ארט שהוקרן על מבנה טחנת הקמח הצמודה. לקינוח הזוג בחר להפתיע את האורחים עם סטטיק ובן-אל שהרעידו את רחבת הריקודים.

\\

הפיצוח

אוסקר ווילד אמר פעם "Be Yourself, Everyone Else is Already Taken" בתפיסה שלנו, כל אירוע צריך להיות המייצג הטוב ביותר של הלקוח. אנחנו חיים בעולם של מותגים אבל אין כמו אירוע כדי לספר למוזמנים שלך את הסיפור הייחודי לך. תערוכת הצילומים בתוך החתונה בשילוב קולינריה גבוהה, וידאו ארט שמרחף ממש מעל החופה, מספר את הסיפור המיוחד של דן ועדי. מספר שבועות לאחר האירוע התפרסמה כתבה על החתונה במגזין הלונדוני Smashing The Glass, מוזמנים.ות לראות ולהתרשם מפרטים נוספים מרתקים בהחלט.

Tomer Foltyn Photography | www.TomerFoltyn.com
Tomer Foltyn 2017_09_06 Unicas Adi-Dan Wedd 268

צילום: תומר פולטין // וידאו: אביחי וקסלר // סטיילינג: צליל עמרם

חזרה לאירועים

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות