אירוע הריסה

התחדשות עירונית

קרסו נדל"ן וקדמת היובל

\\

מטרות ואסטרטגיה

חברת קרסו נדל"ן בשיתוף עם קידמת היובל מבצעים עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית. הדרך עד האירוע עצמו ארוכה אבל נקודת הציון הזו מסכמת תקופה מאתגרת רוויה בתקווה לצד חששות של בעלי הדירות. אירוע ההריסה משמש כלי חשוב להמשך בניית האמון בין הדיירים ליזמים מחד ופעילות שיווק ויח"צ חשובה לגבי פרוייקטים שנמצאים בשלב ראשוני. מבחינתינו היה חשוב להפיק אירוע סולידי שאינו מנקר עיינים אך מכובד שנוסך בטחון בבעלי הדירות בהמשך התהליך וקצת נחת להמשך הדרך.

הפקת אירועי מכירה

החלק שלנו בחוויה

הפקה// ייעוץ

\\

אירוע הריסה

התחדשות עירונית הוא מסע ארוך, מסע של אנשים עבור אנשים. הדרך אל נקודת הסיום מלווה באתגרים רבים וההגעה לחתימה על ההסכם הכולל הוא יום משמעותי וגדול ליזמים, אבל במיוחד לדיירים שזוכים בבית איכותי, גדול וחדש בסביבת מגורים מודרנית שעונה לצרכים שלהם. אירוע התחדשות או "אירוע הריסה" הוא עוגן משמעותי בקשרי הלקוחות ובחיים העירוניים.

\\

התוצאה

אל תתנו לשם הרשמי להטעות אתכם "אירוע הריסה" הוא נקודת ציון מרגשת בעיני כול המשתתפים. הפקת אירוע כללה הרבה חיבוקים וחיוכים במעמד שרת השיכון יפעת שאשא ביטון וראש עיריית ירושלים משה ליאון. יריית הפתיחה להריסה עצמה הפכה לתחילתה של התחדשות וסימן לברכה ושמחה עבור משפחות רבות.

אירועי השקה לחברות
הפקת אירוע הריסה
חזרה לאירועים

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות