חתונה עם שיק בוטני

Kim&John Wedding

ג'ויה מיה

\\

הכנות וחלומות

חתונות טרנס-אטלנטיות הן אתגר מסוג אחר, התקשרות עם הזוג והמשפחה היא מלאכה חשובה וכשהיא מבוצעת בצורה טובה, מרגישים את השקט והנינוחות של הכלה והחתן ביום האירוע. כאשר קים וג'ון שיתפו אותנו באירוסין, ידענו שזה הולך להיות משוגע, אבל בקטע טוב.
9 חודשי הפקה של אירוע בישראל שכלל תיאומי מלונות, שבת חתן, מסיבת גג לפני החתונה והכל ברוגע ובכיף. אחרי הכל, בשביל זה לוקחים חברת הפקה, לא?

Kim-Jon-Wed

החלק שלנו בחוויה

בניית תוכן// הפקה// ניהול קרייאטיבי// קריאייטיב ועיצוב

\\

עיצוב

שיק בוטני היה הרעיון המרכזי אותנו הובלנו. גן האירועים ג'ויה מיה, נבחר עקב הגן הירוק ורחב הידיים אשר צופה מרחוק על כל גוש דן. בכניסה לאירוע הוצב קיר צילום ענק עשוי כולו מצמחייה אשר היווה אטרקציה לצילום האורחים. אזור החופה עוטר בצמחייה ירוקה גדולה שהתחבר לעיצוב הגן. בחלקו הפנימי של האולם עוטר בחישוקי ירק תלויים מהתיקרה אשר נתנו נוכחות ואף "הנמיכו" את החלל הגבוה של האולם. הטיפול העיצובי המשיך ביצירת לופים אנימטייבים על גבי המסכים, תפריטים מעוצבים, וסידורי שולחן גבוהים אשר יצרו בחלל תחושה רגועה ביום חגיגי שכזה.

\\

יום האירוע

מספר ימים לפני יום החתונה הגיעו חברים ומשפחה קרובה כדי להנות יחד ולחגוג. יריית הפתיחה הייתה מסיבת בריכה קייצית וכייפית על גג מלון הפוליהאוס הנהדר בלב תל אביב. משם המשיכו הזוג לשבת חתן במלון מוקפים במשפחה וחברים קרובים. יום החתונה הגיעה ותנועת השאטלים ואוטובסים ערה החלה לצאת מתל אביב אל גן האירועים ג'ויה מיה. החיבור בין מנדי ג'רופי הנפלא, DJ מורן קריב הובילו לשילוב בין המסורת היהודית למסיבה ריקודים עם אנרגיות שלא נגמרות. בקצה הערב פרץ על סט תופים אלקטרוניים איציק בן דוד שנתן לקצב אנרגיות אחרות והלהיב את הקהל עד לשעות הבוקר המוקדמות.

Kim-Jon-Wed
Kim-Jon-Wed

צילום: תומר פולטין, ז'אן סלטקוב // וידאו: אביחי וקסלר

חזרה לאירועים

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות