אירוע הריסה

התחדשות עירונית

קרסו נדל"ן וקדמת היובל

\\

מטרות ואסטרטגיה

חברת קרסו נדל"ן בשיתוף עם קדמת היובל מבצעים עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית. הדרך עד כניסת הדיירים לביתם החדש ארוכה, אבל נקודת הציון הזו מסכמת תקופה מאתגרת רוויה בתקווה לצד חששות טבעיים של בעלי הדירות. אירוע ההריסה משמש כלי חשוב להמשך בניית האמון בין הדיירים ליזמים מחד ופעילות שיווק ויח"צ חשובה לגבי פרויקטים שנמצאים בשלב ראשוני מאידך. מבחינתנו היה חשוב להפיק אירוע סולידי שאינו מנקר עיניים אך מכובד ונוסך בטחון ונחת לבעלי הדירות להמשך הדרך.

הפקת אירועי מכירה

החלק שלנו בחוויה

הפקה// ייעוץ

\\

אירוע הריסה

התחדשות עירונית היא מסע ארוך, מסע של אנשים עבור אנשים. הדרך אל נקודת הסיום מלווה באתגרים רבים וההגעה לחתימה על ההסכם הכולל הוא יום משמעותי וגדול ליזמים, אבל הוא מיוחד עוד יותר עבור הדיירים שזוכים בבית איכותי, גדול וחדש בסביבת מגורים מודרנית שעונה לצרכים שלהם. אירוע התחדשות או "אירוע הריסה" הוא עוגן משמעותי בקשרי הלקוחות ובחיים העירוניים.

\\

התוצאה

אל תתנו לשם הרשמי להטעות אתכם "אירוע הריסה" הוא נקודת ציון מרגשת בעיני כול המשתתפים. הפקת האירוע כללה הרבה חיבוקים וחיוכים במעמד שרת השיכון יפעת שאשא ביטון וראש עיריית ירושלים משה ליאון. יריית הפתיחה להריסה עצמה היא הצעד הראשון להתחדשות וסימן לברכה ושמחה עבור הרבה משפחות.

אירועי השקה לחברות
הפקת אירוע הריסה
חזרה לאירועים

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות