חתונה עם תערוכה

הכנות וחלומות
איך יוצרים חתונה לזוג אדריכלים שהם גם צלמים מוכשרים? יוצרים קונספט של תערוכה בתוך חתונה! אצל דן ועדי שום דבר הוא לא כמו כולם, מעבר להפקת החתונה, רצינו שהאורחים יכירו את הצדדים הנוספים של הזוג המיוחד הזה ויכנסו עוד טיפה לתוך העולם שלהם מתוך זווית מאוד ייחודית של עבודות הצילום המרתקות שלהם. כך הפכנו את חלל המבואה לאירוע לגלרייה שוקקת ומרגשת של עבודות הצילום הנהדרות שלהם. מתוך מאות התמונות שהם צילמו במשך 10 שנים אצרנו וליקטנו את מיטב הצילומים, שהפכו את האירוע החגיגי לנקודת ציון בעלת משמעות כפולה.

יום האירוע
בשימלה לבנה של המעצב Viktor&Rolf נכנסה עדי לגן של האירעים קסטיאל, פנינה ירוקה בלב האורבניות התל אביבית, את המבואה הלבשנו בשולחן עץ מאורך מלא שיק וסטיילינג שבסוף הערב הפך לשולחן קינוחים מרהיב עם עוגת קומות יפייפיה שהשתלבה באופן מופתי בשולחן העץ.  לאחר הביקור בתערוכה, נהנו האורחים מקוקטייל קצר ולאחריו ארוחת ערב במגוון מקומות ישיבה אלטרנטייביים. החופה נערכה ברחוב עצמו עם וידאו ארט שהוקרן על מבנה טחנת הקמח הצמודה. לקינוח הזוג בחר להפתיע את האורחים עם סטטיק ובן-אל שהרעידו את רחבת הריקודים.

 

מספר שבועות לאחר האירוע התפרסמה כתבה על החתונה במגזין הלונדוני Smashing The Glass, מוזמנים.ות לראות ולהתרשם מפרטים נוספים מרתקים בהחלט.

 

לוקיישן: קסטיאל // צילום: תומר פולטין 

*|END:WEB_VIDEO|*

עקבו אחרינו, אחרת איך נכיר ?

פרוייקטים נוספים

חוגגים 60
יום הולדת לאיש עסקים
ביתן 2, אקספו, תל אביב


>> לחצו למעבר לפרוייקט
ועידת האדריכלים השנתית 2018
פורום העיצוב הישראלי 
קליל, טמבור ואבן קיסר


>> לחצו למעבר לפרוייקט
Nespresso Atelier
אירוע לקוחות והשקת קפסולות
חברת נספרסו


>> לחצו למעבר לפרוייקט
UP

לעוד עידכונים חמים


Copyright © 2020 UNICAS PRODUCTIONS, All rights reserved.
בואו נעשה משהו יחד
השאירו פרטים ונשמח ליצור קשר

מספר טלפון נייד // שעות שנוח לכם שניצור קשר // נושא השיחה
נשתמע בקרוב
ליצירת קשר:
0542221006
0525642429
כתובתינו :
הראשונים 58, בני עטרות
ת.ד 123